Verbatim’den Güvenlikli ve Kullanışlı SDHC Ürünleri

Mobil yaşam son dönemlerde her yanımızı sarmış durumda. Dokunmatik ekranlı cep telefonları, dijital fotoğraf makinaları, taşınabilir bilgisayarlar vs. her birimizin kullandığı ve ihtiyaç duyduğu cihazlar. Her zaman ve her yerden internete bağlanabilmek, çektiğimiz resmi arkadaşlarımızla paylaşabilmek yada o anda dinlediğimiz bir müziği diğer insanlara ulaştırmak için mobil ürünler artık vazgeçilmez. Tabi bu ürünlerinde verilerinin saklandığı ve okunduğu cihazlar mevcut. Verbatim bu ürünlerinden sizlere kısaca bahsetmek istiyorum.
SecureDigital SDHC Class 6 8GB
Dijital kameralar, taşınabilir müzik çalarlar, video kameralar, akıllı telefonlar, kişisel bilgisayarlar ve diğer tüketici uygulamaları için tasarlanmış gayet kullanışlı ve güvenlikli bir ürün. Cihaz üzerinde verilerinizi bir hatadan ötürü kaybetme riskine karşın bir anahtar bulunmaktadır. Bu cihaz 48 Mbit/s (6 MByte/s) hızına sahiptir.

 

Micro SDHC 8GB
Günümüzde boyut olarak en küçük depolama birimidir.  Bu ürün daha çok pil ömrünü uzatmak için cep telefonları için tasarlanmıştır. Fakat diğer mobil cihazlardada uygun giriş ve unite kullanılarak rahatlıkla kullanılabilmektedir. Bu cihazın Yazma/Okuma Hızı: 6MB/Sec’dir.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir