Verbatim’den iki yeni oyun kulaklığı

Resmin orjinal halini görmek için üzerine tıklayınız.

İyi bir oyun deneyimi için mükemmel titreşimler

İstanbul, Haziran 2009- Verbatim oyun aksesuar çeşitliliğini her açıdan mükemmel ses deneyimi yaşatan, ileri düzey oyun performansı için birinci sınıf ses kalitesi ile gerçek ses netliği ve konforu  sunan iki yeni kulaklık serisi ile genişletiyor.Titreşimli Rapier USB Oyun Kulaklığı  ve  Channel USB Oyun Kulaklığı

Titreşimli Rapier USB Oyun Kulaklığı

Titreşimli Oyun Kulaklığında yer alan üç aşamalı bas titreşimi sayesinde ve entegre edilen bas amplifikatörü ile kullanıcılar oyundaki şok ve patlamaları fiziksel olarak hissedebiliyor ve kendilerini bizzat oyunun içinde bularak gerçeklik boyutunda başarılı bir deneyim yaşamalarını sağlıyor. Titreşimdeki 20 Hz-200 Hz ve hoparlördeki 20 Hz-20 kHz olan frekans aralığı ile oyuncuya tamamen gerçeğe uygun ortam seslerini garanti ediyor. VoIP özelliği sayesinde hoparlörler gibi tek bir hareketle sessize alınabilir ve bu sayede rakiplerinizin gereğinden fazla bilgi edinmesini engellersiniz. Her biri ayarlanabilir kulaklıkların suni deriden kulak tamponları uzun oyun seansları sırasında bile hoş ve konforlu bir kullanım olanağı sunuyor.

5.1 Kanallı USB Oyun Kulaklığı

Bu kulaklık her yöne ayarlanabilen mikrofonu ve ayarlanabilir esnek baş bandı ile tüm oyunular için üst seviyede konfor sunar. Tıpkı Rapier Oyun Kulaklığındaki gibi suni deri kulaklığı, USB porta tak çalıştır ve Mikrofonun sessize alındığını gösteren LED ışığı özelliklerini taşır. Subwoofer maksimum çıkış gücü 500 mW ve 50 Hz-5 kHz frekans aralığında çalışır. Bu sayede gerçekçi bir çevre sesi vererek oyuncuların oyundaki her durumunu doğru değerlendirmesine  yardımcı olur.

Rapier serisi oyunu gerçek bir deneyim yaşatır

Verbatim Avrupa Aksesuar İş Geliştirme Müdürü Mats Nordin,”Yüksek kaliteli ve uygun fiyatlı bu yeni kulaklıklar, Verbatim’in başarılı ve ödüllü Rapier Oyun Mouse ve Oyun Ped’ine mükemmel bir şekilde eşlik eder ve oyuncular bir anda kendilerini tamamen oyunun içinde bulurlar,” dedi.

Fotoğraflara aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz:

http://newsletter.komm-passion.de/newsletter/verbatim/GamingHeadset_2.jpg
http://newsletter.komm-passion.de/newsletter/verbatim/GamingHeadset_package.jpg
http://newsletter.komm-passion.de/newsletter/verbatim/GamingHeadset_remote.jpg
http://newsletter.komm-passion.de/newsletter/verbatim/RapierHeadset_1.png
http://newsletter.komm-passion.de/newsletter/verbatim/RapierHeadset_2.jpg
http://newsletter.komm-passion.de/newsletter/verbatim/RapierHeadset_package.png
http://newsletter.komm-passion.de/newsletter/verbatim/RapierHeadset_Remote.png

Basın bülteninden derlenmiştir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir