Verbatim’den Mükemmel Yılbaşı Hediyeleri

Resmin orjinal halini görmek için üzerine tıklayınız.

Almanya, Kasım 2008 – Bu yıl Noel Baba, Verbatim raflarına uğruyor.  Noel Baba çantasını, Verbatim’in en beğenilen ürünleri, son moda renkleri ve tasarımıyla 2.5″ HDD hard diskler,  MediaStation Pro, oyun severlerin gözdesi Rapier V1 ve V2 mouselar , özel anlarınızı HD kalitesinde 50GB kadar saklama kapasitesi sunan Verbatim Blue-ray diskleri ile dolduruyor.

MediaStation Pro – Ev eğlence sistemlerinin en iyisi

500GB kapasitesiyle, herhangi bir formattaki videolarınızı, fotoğraflarınızı ve de müziklerinizi, evinizde ki televizyonunuzda veya müzik sisteminizde izleme ve dinleme fırsatını sunuyor. MediaStationPro, hafifliği –  1 Kg altındaki ağırlığıyla – göz kamaştıran tasarımıyla ve havalandırma sistemine ihtiyaç duymaması sayesinde sessiz çalışmasıyla kullanıcıların dikkatini çekiyor. Şüphesiz en önemli özelliği, WLAN kablosuz bağlantısı sayesinde, evinizdeki ağınıza doğrudan bağlanabiliyor. Böylece, bilgisayarınızdan MediaStation’a aktaracağınız verileri, gerçek zamanlı olarak evinizdeki Televizyondan da görebileceksiniz. Ayrıca, internet tabanlı radyolardan Shoutcast veya Icecast gibi radyolarıda dinleyebileceksiniz. MediaStation Pro  199 Euro + KDV  fiyatıyla yetkilili satıcılarda bulunabilir.

5 ayrı renkte ve ince tasarımıyla 2.5″ sabit diskler

Verbatim’in günümüz jenerasyonu ürünü olan 2.5″ HDD sabit diskleri, avuç içine, çantaya veya cebinize sığacak kadar olan ince tasarımının içinde, 320GB ‘lık kapasitesiyle yüksek veri saklama olanağı sunuyor. Göz alıcı 5 ayrı renkte – kırmızı, mavi, pembe, yeşil ve metalik siyah-  vede 99 $+ KDV  fiyatıyla yetkili satıcılarda bulunabilir..

Bilgisayar oyunlarını daha da gerçekçi kılan Rapier V1 ve V2 mouse

Bilgisayar oyunu meraklıları için özel olarak hazırlanan Rapier V1 ve V2 mousları, Verbatim’in en son teknolojisiyle üretilmiştir. 3.200dpi lık özellikleriyle, çok hızlı ve hassastırlar. Ürünle beraber gelen yazılım sayesinde, kullanıcıların isteğine göre makro ve bireysel ağırlık ayarlarıyla, oyun dünyasında daha da rahat ve eğlenceli zaman geçirmelerini sağlar. Oyuncular için özel tasarlanmış yüzeyiyle daha iyi kontrol ve de kaymayan özel 0.5 mm kalınlığındaki oyun padlariyle mükemmel kavramayı sağlar. Rapier V1  40 Euro + KDV ve Rapier V2   30 Euro + KDV fiyatlarla satışa sunulmuştur.

Verbatim Blue-ray diskleri sayesinde filmlerinizi en yüksek kalitede izleyin

Boş Blue-ray diskler 25GB kapasite sunarken, Verbatim, yeni Kaydedilebilir Çift Katmanlı Blue-ray diskleriyle (BD-R 2x DL) hem 50GB veri saklama kapasitesi hemde çift yazma hızı sunuyor. Böylece, blue-ray disklerde MPEG2 formatında 270 dakikalık film kaydedilebiliyor. Verbatim BD-R 2x DL 50GB diskler, ailenizle birlikte HD kalitesinde film izleme zevkini garanti ediyor. Verbatim’in çizilmelere, parmak izlerine ve de toza karşı korumalı  kaplamasıyla, Blue-ray diskleri uzun ömürlü kılıyor. Blue Ray Diskleri Kurumu (BDA) üyesi olan Verbatim, BD-R 2x DL 50GB disklerinin, önde gelen üreticilerinin bütün blue-ray oynatıcı ve yazıcılarıyla uyumlu olduğunu garanti ediyor. Verbatim BD-R 4x 25GB yazdırılabilir kutulu fiyatı 4,99 Euro + KDV fiyatıyla piyasaya  sunulmuştur.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir