Verbatim’den SecureSave DVD

DVD Medya AES-256 Şifreleme ile Kaydedilen Verilere Yetkisiz Erişimi Engeller.

Verbatim’in yeni SecureSave DVD’si 256-bit AES şifreleme yazılımını kullanarak dosyaları kaydedip koruyan kaydedilebilir bir DVD. Veri disk üzerinde güvenle saklanabilir ve diskin içeriğine yetkisiz erişim ergellenerek güvenle taşınabilir. DVD’ler 5’li paketler halinde 1,5 TL +KDV  fiyatla perakende mağazalarında satışa sunulacak.

İster profesyonel kullanım olsun ister özel kullanm, hiçkimse kayıtlarının veya özel veri arşivinin başkalarının eline geçmesi fikrinden hoşlanmaz. Bu düşünce, finansal veriler, yeni ürün tasarımları, planlar, yasal sözleşmeler, resimler, isim ve adres listeleri gibi temel olarak, özel veya gizli sayılabilen her şey için geçerlidir. Son yıllarda dünya çapındaki basında bu tarz kaybolmuş veri veya sonradan kaybolan ve kötü amaçlı kullanılan veri örnekleri haber olarak yer almıştır

SecureSave DVD 256-bit AES şifreleme yazılımı zorunlu bir güvenlik şifre kullanımı ile kaydedilmiş verilere yetkisiz erişimi engeller. Her DVD-R 4.5GB depolama kapasitesine sahiptir. DVD’de yüklü yazılım ile kaydedilen verilerin şifreleme sürecinin otomatik olarak kolayca başlamasını sağlar. SecureSave DVD’ler çoklu oturum kayıt imkanı da sunar. Çeşitli oturumlar üzerinden yazılan verileri 4.5GB’a kadar yükler.

Verbatim EUMEA Optik Pazarlama Müdürü Torsten Leye: “Bizim SecureSave DVD, önemli verileri arkadaşlarına veya iş ortakların göndermek isteyen ve sonradan kaybolma endişesi taşımak istemeyen kullanıcılar için en ideal çözümdür” diyor.

Santa Clara Consulting Group’a göra Verbatim 2005’den 2008’e kadar ard arda dört yıldır kaydedilebilir CD ve DVD medya konusunda en büyük küresel satış payı ile dünyanın bir numaralı markasıdır.

Fotoğraflara aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz:

http://newsletter.komm-passion.de/newsletter/verbatim/SecureSaveDVD_reflect.jpg
http://newsletter.komm-passion.de/newsletter/verbatim/SecureSaveDVD.jpg
http://newsletter.komm-passion.de/newsletter/verbatim/SecureSaveDVD_package.jpg

Verbatim Hakkında:

Verbatim, 1969 yılından bu yana disketler ve manyetik optik saklama medyaları, CD ve DVD formatları, en son yüksek çözünürlü medya blu-ray ve HD DVD dahil olmak üzere veri saklama teknolojisinin geliştirilmesini şekillendirmektedir. Bunun yanı sıra Verbatim USB anahtarları, flash memory kartları, SSD ve 4,57cm (1,8”) cep, 6,35cm (2,5”) taşınabilir ve 8,89cm (3,5”) masaüstü formatında harici HD sürücülerinin yanı sıra birçok bilgisayar aksesuar çeşidine kadar yüksek kaliteli ürünler sunmaktadır. Mitsubishi Chemical Group şirketinin bir kuruluşu olarak Verbatim, grubun üstün araştırma ve geliştirme gücünden yararlanarak, buluşlar sayesinde veri depolama pazarının şekillendirilmesinde önemli bir rol oynamaktadır. Üretim süreci sırasında en ufak bir ödün verilmeden uygulanan kalite kontrolleri, Verbatim’in sayısız uluslararası karşılaştırmalı ürün testinin galibi olan ürünlerinin yüksek kalitesini garanti altına almaktadır. Şirket optik medya konusunda dünya çapında  pazar lideridir. Daha fazla bilgi için lütfen  www.verbatim-europe.com adresini ziyaret ediniz.

Bilgi için
Sevda Erensel
Willard Public Relations
Selvili Sok. N:7 D: 3 4. Levent 34330 Istanbul – Turkey
Tel: +90 533 313 49 69

istanbul@willardgroups.com

Fabrizio Malagò
Verbatim Italia Spa a socio unico
Via Roma 108 – 20060 Cassina de’ Pecchi MI ITALY
Tel: +39 02 9530 1115
Cell:+39 335 8042 472
Fax: +39 02 9530 0449

Email: fmalago@verbatim.it

Web: www.verbatim.it

Basın bülteninden derlenmiştir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir