Verbatim'den seyehat zamanları için iki yeni ürün

verbatim

Resmin orjinal halini görmek için üzerine tıklayınız.

Verbatim, mükemmel bir tatil için ‘olmazsa olmaz’ları öneriyor.

Bütün bir yılın en güzel, en keyifli zamanları yakında kapıyı çalacak, tatil zamanı! Veri depolama uzmanı Verbatim, unutulmaz bir seyahat için, tatile çıkarken yanınıza almanız gerekenler hakkında pratik önerilerde bulunuyor: İster dijital fotoğraf makinanız için, ister cep telefonunuzdan müzik dinlemek için kullanabileceğiniz flash hafıza kartı, USB bellek veya taşınabilir sabit disk.. Mükemmel bir tatili güzel hatıralara dönüştürmek için ihtiyacınız olabilecek her şey Verbatim’de. Mini mouse’u dizüstü bilgisayarınıza takın, ve bırakın tatiliniz başlasın!

Verbatim, bavulunuzu hazırlarken, yaz tatilinin olmazsa olmazları -güneş koruyucu krem ve hafif giyeceklerin yanı sıra, ihtiyacınız olacak teknik ekipmanları da unutmamanızı öneriyor. Yeni geliştirilen fotoğraf makinelerinin artık daha büyük kapasiteli fotoğraflar çektiklerinden hareketle, yanınıza yeterli kapasiteli hafıza kartı almayı unutmayın. Verbatim, kapasiteleri 1-8 MB arasında değişen, CompactFlash, SD ve yüksek kapasiteli SDHC kartları öneriyor. 5 megapixel fotoğraf makinası ile, 8GB’lik SDHC’ye 3190 fotoğraf veya 1125 dakikalık bir video yükleyebilirsiniz.

verbatim

Resmin orjinal halini görmek için üzerine tıklayınız.

Video çekmeyi sevenler için ise, Verbatim, ilave depolama imkanları öneriyor: Otelde veya internet kafede koaylıkla dizüstü bilgisayarınıza takabileceğiniz hafif bir harici USB bellek. Çok hafif, avuçiçine sığan, cebinizde taşıyabileceğiniz kadar küçük ve pratik.. Verbatim USB bellekleri, 16GB’a kadar depolama kapasiteleri ile 5 megapixel çözünürlükte 6370 adet fotoğraf depolamaya olanak sağlıyor. Verbatim taşınabilir sabit diskler ise 120 GB, 160 GB, 250 GB, 320 GB and 500 GB’lık versiyonları ile çok yüksek veri depolama kapsitesi sunuyor.

verbatim

Resmin orjinal halini görmek için üzerine tıklayınız.

Olası yağmurlu günlerde çocuklarınızın sıkılmadan vakit geçirebilmeleri için, USB belleğe yüklediğiniz filmleri dizüstü bilgisayarınızda oynatabilir, ya da, daha önce izleme fırsat bulamadığınız filmleri izleyebilirsiniz. Çok az yer kaplayan ve etkileyici fonksiyonlara sahip Verbatim seyahat mouse’unuzu da yanınıza almayı sakın unutmayın.

Verbatim ürünleri ile hatıralarınızı yaratın ve hep mutlu kalın

Fotoğraflara aşağıdaki adreslerden ulaşılabilir:

http://212.79.62.150/Verbatim/Verbatim_Flash_Memory_Cards.jpg

http://212.79.62.150/Verbatim/Verbatim_2_5_HDD_SilverDrive_Laptop.jpg

http://212.79.62.150/Verbatim/Verbatim_USB_Executive_16GB_Open_Black_Reflection.jpg

http://212.79.62.150/Verbatim/Verbatim_SDHC16GB_Class6_Camera_Girl.jpg

http://212.79.62.150/Verbatim/Verbatim_SDHC16GB_Class6_SLRCamera.jpg

http://212.79.62.150/Verbatim/Verbatim_Travel Mouse.jpg

http://212.79.62.150/Verbatim/Verbatim_Portable_Hard_Drives.jpg

Verbatim Hakkında:

Verbatim, 1969 yılından bugüne, disketler ve manyetik optik saklama medyaları, CD ve DVD formatları, en son yüksek çözünürlüklü (HD) medya Blu-ray ve HD DVD dahil olmak üzere veri saklama teknolojisinin geliştirilmesini şekillendirmekte; taşınabilir USB sürücüleri, flash memory kartları ve harici HD sürücülerinden, birçok bilgisayar aksesuarına kadar geniş bir yelpazede yüksek kaliteli ürünler sunmaktadır. Mitsubishi Chemical Grup Şirketi’nin bir kuruluşu olarak Verbatim, grubun üstün araştırma ve geliştirme gücünden yararlanarak, yeni buluşları sayesinde, veri depolama pazarının şekillendirilmesinde önemli rol oynamaktadır. Üretim süreci sırasında en ufak bir ödün verilmeden uygulanan kalite kontrolleri, Verbatim’in, sayısız uluslararası karşılaştırmalı ürün testinin galibi olan ürünlerinin yüksek kalitesini garanti altına almaktadır. Şirket, optik medya konusunda Avrupa pazarı lideridir. Daha fazla bilgi için lütfen www.verbatim-europe.com adresini ziyaret ediniz.

Bilgi İçin
Maria Csilics

Verbatim GmbH

Frankfurter Straße 63-69

65760 Eschborn

Tel: +49 (0)6196-9001-30

mcsilics@verbatim-europe.com

Sevda Erensel

Willard Public Relations

Selvili Sok. N:7 D: 3 4. Levent 34330 Istanbul – Turkey

Tel: +90 212 324 83 01 (pbx)

istanbul@willardgroups.com

Basın bülteninden derlenmiştir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir