Verbatim’den yeni 50GB Blu-ray DL 2x Diskler

Resmin orjinal halini görmek için üzerine tıklayınız.

İstanbul, 2008 – Yeni yıla girerken, Verbatim yeni kaydedilebilir 50GB kapasiteli ve 2x yazma hızlı yeni Blu-ray BD-R 2x çift katmanlı diskleri kullanıcılarına sunuyor. Yeni BD-R 2x DL 50GB disklerle, yüksek çözünürlükteki filmlerinizi, yüksek kapasitedeki iş verilerinizi ve arşivlemek istediğiniz fotograf ve müzikleri rahatlıkla saklayabileceksiniz. BD-R 2x DL 50GB diskler, 5’li ve 10’lu paketlerde satışa sunulacak.

Verbatim’in yeni blu-ray diskleri, 50GB kapasitesiyle, bütün ailenize 270 dakikaya kadar MPEG2 formatında yüksek kaliteli (HD) eğlence sunuyor. Yazma işlemi 93 dakika sürüyor. Yeni diskler Verbatim’in kaplama teknolojisi sayesinde daha dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Parmak izi, toz, çizilmeye ve uzun beklemelere karşı Verbatim’in ileri teknolojisiyle hazırlanan yeni diskler de veri saklamak artık çok daha rahat ve güvenli.

Verbatim EUMEA Optik Pazarlama Müdürü Torsten Leye,Ana kuruluşumuz Mitsubishi Kagaku tarafından geliştirilen kaplama ve yazdırma teknolojileri sayesinde, kullanıcılarımız yüksek kaliteli medya ürünlerimizi kullanmakta hiçbir şüphe duymuyorlar.” diyor.

Verbatim/MKM Blu-ray disk kurumu’nun (BDA)  katkı sağlayan üyelerindendir. CD ve DVD disk piyasasının lider üreticilerinden olan Verbatim/MKM, optik depolama cihazları’nın önde gelen üreticileriyle işbirliğinde bulunup, kendi üretimi olan diskleri test amaçlı paylaşmaktadır.

Torsten Leye, “Kullanıcılar bu işbirliği sayesinde, ellerindeki cihazlarla Verbatim’in diskleri arasında yüksek uyumlu disklere sahip oluyorlar.” diyor.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir