Verbatim’den yeni kart okuyucu serisi

Resmin orjinal halini görmek için üzerine tıklayınız.

Veri Okutmak artık çok kolay

İstanbul, 2008 – Verbatim’in yeni USB kart okuyucularıyla hızlı veri okutmak ve yazdırmak daha da kolay. Yeni cep boyutunda kart okuyucular; microSD/microSDHC, D/miniSD ve Memory Stick formatlarıyla uyumlu. USB 2.0 yüksek hızlı ve bütün kart tipleriyle uyumlu 5 yuvalı yeni kart okuyucu kolay çözümler sunuyor.

86 x 49 x 15 mm boyutlarında olan Verbatim’in yeni kart okuyucuları küçük ve kullanışlı. 74 gram ağırlığıyla hafif ve her türlü pantolon ve gömlek cebine sığan kart okuyucular kolaylıkla heryere taşınabiliyor. Kart okuyucular, USB 2.0 yüksek hız bağlantısının yanında, her türlü formattaki kartı okuyabileceği 5 ayrı yuva olanağıda sunuyor. En önemli özelliği, hem SDHC hem de micoSDHC kartlarla uyumlu olması ve “2 in1” özellikli yuvasıyla micro SD ve Sony M2 kartlarını da okuyabilmesidir. Üzerindeki Mavi LED ışığı, veri transferinin yapıldığını belirtiyor. Paketten USB kablosu ve tak – çaliştır fonksiyonuyla herhangi bir ön yüklemeye gerek duymadan direkt çalışabiliyor.

Yeni kart okuyucu serisinde, cep tipi 3 ayrı cihaz daha bulunuyor. Bellek çubukları, microSD ve microSDHC kartlar, SD ve miniSD kartlarlarla uyumlu Verbatim Cep Kart okuyucuları hem ufak tasarımlarıyla kolayca taşınabiliyor hem de kolaylıkla kullanılabiliyor.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir