VERBATIM’den Yüksek Kalite ve Hızda Yazıdırılabilen Optik Medya Ürünleri

Veri depolama ürünlerinde Dünya çapında önemli bir söz sahibi olan Verbatim birbirinden farklı Optik Medya ürünleri ile karşımızda. Bu DVD’ler uzun ömürlü ve dayanıklı, güvenli yazma, çift katman teknolojisi gibi özelliklere sahip. Ayrıca ürünler Avrupa’nın 1 Numaralı kayıt edilebilir ortamı seçilmişlerdir.

DVD+R Double Layer 8x ve DVD-R Dual Layer 8x

Her iki üründede çift katman teknolojisi kullanılmıştır. Her iki katmanda 8.5 GB’dan oluşmaktadır. Bilgisayarında geniş film ve müzik ve resim arşivi olanlar için yada her zaman çantasında yardımcı programlarını yanında taşımak isteyenler için ideal bir ürün. Önemli ve uzun süreli saklamak istediğiniz verilerinizi güvenle bu Verbatim ürününe yazdırabilirsiniz. Bir medyanın toplam kapasitesi 8.5 GB’dır. Dobule Layer ile Dual Layer medyanın arasında zaman farkları var. Dual Layer 215 min. desteklerken Dobule Layer 240 min. desteklemektedir. Her iki ürününde yazdırma hızı 8x’dir.

 

DVD-R Gold Archival

Bu ürün adında anlaşılacağı üzere tamamen arşivleme üzerine yapılmış bir ürün. Bilgisayarındaki resim, müzik, ofis dokümanlarını yedeklemek ve uzun yıllar saklamak isteyen kullanıcıların mutlaka edinmesi gereken bir ürün. Bu ürünün üst kısmı beyaz bir etiketle giydirilmiştir. CD/DVD üzerine yazdırmayı destekleyen bir yazıcı ile arşivinizi sınıflandırmanızda mümkün. Bu ürünün kapasitesi 4.7 GB olup 8x hızında yazdırma yapabilirsiniz. Arşiv yapmayı sevenlere şiddetle tavsiye ediyorum.

 

SecureSave DVD

Bu ürün arşivlerinin güvenliğine ve gizliliğine önem veren kullanıcılar için tasarlanmıştır. DVD içerisine entegre edilmiş yazılım sayesinde hiçbir yazılım yüklemenize gerek yoktur. Yapmanız gereken sadece arşivinizi yazdırmak. Verileriniz 256 bit AES Şifreleme kullanarak koruma altına alınır. Ürün 4.5 GB’a kadar verileri güvenli bir şekilde yazmaktadır. Arşivlerinin güvenlik ve gizliliğine önem veren kullanıcılar Verbatim SecureDVD kullanmalıdırlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir