VINN Wifi’lı Tablet Kampanyası: Turkcell’den Ayda 9,90 TL’ye Tablet Fırsatı

wifi_vinn

İnterneti aynı anda 10 kişiyle paylaştırabilen Turkcell VINN WiFi, artık tablet fırsatıyla birlikte geliyor. Turkcell’den 1 ya da 4GB interneti içinde VINN WiFi alanlar, faturaya ek 9,90 TL’den başlayan fiyatlarla tablet sahibi olabilecek.

Turkcell’in yeni VINN WiFi kampanyası, tablet sahibi olmak isteyenler için önemli bir fırsat sunuyor. Turkcell müşterileri VINN Wifi ile hem tabletleriyle diledikleri yerden internete girebilecek hem de internetlerini sevdikleriyle paylaşabilecekler. 10 cihaza kadar kablosuz internet bağlantısı sunan VINN WiFi’ı istenen yere taşımak ve interneti istenen kişiyle paylaşmak mümkün.  Cepten, bilgisayardan ya da mobil cihazlardan kablosuz internet erişimi sağlayan Turkcell VINN WiFi’ı 24 ay kontratla alanlar, faturaya ek aylık 9,90 TL’den başlayan ödemelerle Vestel V Tab 7 Lite ya da 19,90 TL’den başlayan ödemelerle Samsung Galaxy Tab 3 Lite sahibi olabiliyor.

Turkcell müşterileri, VINN WiFi’lı Tablet kampanyasından aylık 1GB ve 4GB seçenekleriyle birlikte faydalanıyor.

Tablet fırsatından yararlanmak isteyen Turkcell’liler, 1GB internetli VINN WiFi ile birlikte Vestel V Tab 7 LITE almak için 24 ay boyunca ayda toplam 25,4 TL ödüyor. 4GB internetli seçeneğin ücreti ise ayda 43,4 TL. Samsung Galaxy Tab 3 Lite tablet için ise toplam aylık ödemeler 1GB internet için 35,4 TL, 4GB internet için ise 53,4 TL.

21 Temmuz’a kadar geçerli olacak kampanyadan Turkcell’in bireysel faturalı aboneleri faydalanabiliyor.

 Tablet Turkcell’den alınır! 1 GB İnternet Dahil  24 Ay 4 GB İnternet Dahil 24 Ay
Vınn Wifi + Samsung Galaxy Tab 3 LITE Ayda 35,4 TL Ayda 53,4 TL
1 GB İnternet Dahil 24 Ay 4 GB İnternet Dahil 24 Ay
Vınn Wifi + Vestel V Tab 7 LITE Ayda 25,4 TL Ayda 43,4 TL

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir