Wii Play: Motion ile eğlenceye hareket katın

Eğer kolay oynanabilir ve eğlenceli bir oyun oynamak istiyorsanız Wii Play: Motion tam size göre. Milyonlar satan Wii Play’in yeni versiyonu Wii Play: Motion, 12 yaratıcı, eğlence dolu mini oyun ve kırmızı Wii Remote Plus hediyeli özel paketiyle 24 Haziran 2011’de Avrupa çapında satışa çıkıyor.

Wii Play: Motion’da size özel Mii karakterinizi her oyunda kullanabilirsiniz. Örneğin Wind Runner oyununda, karakteriniz elinde bir şemsiyeyle ve patenlerini giymiş şekilde karşınıza çıkacak. Wii Remote Plus’ınızla yapmanız gereken rüzgarın hızı ve yönüne göre stratejinize belirlemek, gerekli açıyı vererek Mii’nize yön verip, zıplatmak ve hızını ayarlamak. 

 

12 oyun süresince edindiğiniz tecrübe ve eğlencenin ardından Wii Remote Plus deyim yerindeyse vücudunuzun bir parçası haline gelecek. Televizyon ekranına hareketlerinizin bire bir aktarıldığını göreceksiniz. Size kalan ise Wii Remote Plus’ınızı nasıl kullandığınız. İster Treasure Twirl ile bir vinci kontrol edip derin denizlerde hazine avına çıkın, ister Cone Zone ile koca bir waffle’ı dondurma külahına koymaya çalışın.

 

Her biri tekli ve çoklu oyuncu seçeneklerine sahip olan oyunlar yeni oyun tecrübesi arayanlar için biçilmiş kaftan. 4 kişiye kadar çoklu oyuncu desteğiyle aileniz ve arkadaşlarınızla eşsiz bir oyun deneyimi sunacak oyunlar barındıran Wii Play: Motion, Skip Skimmer oyunuyla sizi bir gölün kenarında taş sektirme oyunuyla başbaşa bırakabilir veya  Spooky Search ile bir hayalet avının içine atabilir. Wii Remote Plus’ın üzerindeki hoparlör yardımıyla, seslerini takip edebildiğiniz odanıza dağılmış hayaletleri bulup, tekrar televizyonun içine göndermek ise sizin işiniz.

Bu eşşiz deneyimi sunan kırmızı Wii Remote Plus hediyeli Wii Play: Motion oyunu 24 Haziran’da satışta!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir