World of Tanks Blitz Android için, iOS ile Platformlar Arası Oynanış Desteğiyle Yayınlandı

WoT_Blitz_Logo

Android ve iOS sürümleri 1.5 “İngiliz Çeliği” güncellemesi ile yeni tank serisine kavuştu.

Wargaming bugün World of Tanks Blitz Android sürümünün dünya genelinde yayınlandığını duyurdu. Ücretsiz oynanan mobil aksiyon MMO’su Android cihazlarda yerini alırken, iOS sürümü de İngiliz tank serisi, mürettebat yetenekleri, yeni harita ve platformlar arası (iOS ve Android) oynama işlevleri gibi bir dizi yeni içerik barındıran bir güncellemeye kavuştu.

World of Tanks Blitz’i Android kullanıcılarına yayınlamaktan ve AAA sınıfı MMO’ları rekabetçi mobil sahasına sunmaktan büyük heyecan duyuyoruz,” diyen Wargaming Global Operasyonlar Direktörü Andrey Ryabovol, sözlerine şöyle devam etti: “iOS için oyunu ilk yayınladığımızdan bu yana Android sürümü oyuncuların geri bildirimlerini temel alacak şekilde geliştirmek için çalıştık ve Android ile iOS kullanıcıları arasında platformlar arası oynanışı sunmaktan çok mutluyuz.”

Android platformuna çıkışın yanı sıra, World of Tanks Blitz iOS ve Android sürümleri önemli bir güncelleme aldı. 1.5 İngiliz Çeliği adındaki bu güncelleme, aralarında 10 orta tankın bulunduğu İngiliz tanklarını savaş alanına taşırken, Winter Malinovka haritası ve yeni mürettebat yeteneklerini de oyuna ekliyor.

World of Tanks Blitz, Haziran 2014’te iOS için çıktığından bu yana dünya genelinde 10 milyondan fazla yüklemeye ulaşırken, kullanıcı başına günde ortalama 60 dakika oynama süresi ve ortalama 20 dakikalık oturum süresi gibi istatistikler yakaladı. Geride kalan 6 ay süresinde World of Tanks Blitz App Store’da 4,5 ortalama puan alırken, pek çok ülkede iPad ve iPhone için en iyi uygulamalar arasında gösterildi.

Oyunu ücretsiz olarak Google Play ve App Store üzerinden indirmek mümkün.

World of Tanks Blitz hakkında daha fazlası için tıklayın:

İçerik Paketleri:

Logolar: 

Çizimler:

Ekran Görüntüleri:

ftp://ftpplus.wargaming.net/WoTB/1_5/WoT_Blitz_Android_Released_Screens.zip

Videolar:

Youtube: 

http://youtu.be/FJlLd_9ZJ2E

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir