World of Tanks ve World of Warplanes Twitch Yayın Entegrasyonuna Kavuştu

wargmng

Wargaming PC maçlarınızı yeni WG Stream özelliğiyle tek tuşla Twitch’e aktarın

Wargaming bugün oyuncuların World of Tanks ve World of Warplanes oyun yayınlarını dünyanın lider video platformu ve oyuncu topluluklarının buluşma noktası Twitch’e oyun istemcilerinden direkt olarak aktarma olanağı sağlayacak Wargaming destekli WG modunu duyurdu. Artık Wargaming’in PC oyunlarındaki yoğun savaşları masaüstünden Twitch izleyicilerine sadece bir tıklama ile canlı olarak yayınlanabilecek.

WoT_Logo_Motto_ENG_01

WG Stream’in kullanıcılara sunulmasından bu yana bu yayınları izleyen seyirciler %18 oranında artış gösterirken World of Tanks ve World of Warplanes kanallarındaki toplam canlı yayın sayısı ikiye katlandı.

Twitch’in İş Geliştirme Direktörü Van Dusen: “Wargaming sürekli Twitch topluluğunun benimsediği yüksek kalitede içerikler üretmiştir,” dedi ve sözlerine şöyle devam etti: “World of Tanks zaten düzenli bir şekilde aylık en iyi oyunlar listesinde yer almaktaydı. Bu entegrasyon oyunların listenin daha da yukarılarına çıkmasına yardımcı olacaktır.”

WoWP_Logo_Light_Motto_01

Wargaming İş Geliştirme Müdür Yardımcısı Mike Turner: “World of Tanks ve World of Warplanes Twitch entegrasyonlarını sağlayan WG Stream’i sunmaktan dolayı heyecanlı ve gururluyuz.” dedi ve sözlerine şöyle devam etti: “Her iki oyunun muhteşem aksiyonunu milyonlarca Twitch izleyicisine aktarmak Wargaming için çok önemli. WG Stream, pilot ve tankçılarımızın destansı zaferlerini tüm dünyadaki milyonlarca izleyiciyle paylaşmasını sağlıyor.”

Twitch_Logo_URL

WG Stream modu hem acemi hem de deneyimli oyuncular düşünülerek tasarlandı. Kullanımı kolay arayüz oyuncuların oynanış yayınlarını ve garajdaki görüntüleri aktarmalarına, yayınlarını yönetmek için kısayol tuşları atayabilmelerine, yayın kalitelerini optimize edebilecek birçok özelliğe olanak sağlıyor. Bu mod, güncellenmeye ve Wargaming canlı yayın deneyimini arttırmak için ekstra özellikler kazanmaya devam edecek.

WG Stream’i bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki linklere tıklayınız:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir