YandexSahne.Com Perdelerini Açıyor!

YandexSahne

Türkiye’ye özel sunduğu servislerle İnternet kullanıcılarının hayatını kolaylaştıran Yandex, eğlence temalı etkinliklerde önemli fırsatlar sunacağı yandexsahne.com’u yayına aldı.

Çok sayıda rock’n roll sever tarafından heyecanla beklenen ve 14 Mayıs tarihinde İstanbul’da gerçekleştirilecek olan Aerosmith konseri, yandexsahne.com’un kullanıcılarını sevindirecek ilk etkinlik fırsatı olarak dikkat çekiyor.

İnternet’te olduğu gibi hayatın diğer birçok alanında da kullanıcılarının hayatını kolaylaştırmayı hedefleyen Yandex, eğlence temalı etkinlikler odağında kullanıcılarına birbirinden farklı sürprizler ve akıllı fırsatlar sunacağı yandexsahne.com’u yayına aldı.

Aerosmith

Yandexsahne.com’un ziyaretçilerini mutlu edecek ilk etkinlik fırsatı, 14 Mayıs tarihinde İstanbul Küçük Çiftlik Parkı’nda Hard Rock Cafe İstanbul’un sunduğu Aerosmith konseri… Yandex, 30 Nisan – 5 Mayıs tarihleri arasında yandexsahne.com adresine girip sitede yer alan soruları doğru cevaplayan müzikseverlere, Aerosmith konseri için Biletix’te kullanabilecekleri %50 indirim kodu veriyor. Dünya turnesinin ilk durağı olarak Yandex’in katkılarıyla İstanbul’da sahne almaya hazırlanan rock’n roll’un efsane grubu Aerosmith’in 14 Mayıs’taki konseri, aynı zamanda grubun Türkiye’deki ilk konseri olma özelliğini de taşıyor.

10 şanslı çift, Yandex ile biletlerini “Diamond Circle” Kategorisine Yükseltecek

Konser günü etkinlik mekanında Yandex standına uğrayan 10 çift ise biletlerini en üst kategori olan “Diamond Circle” kategorisine yükselterek (Ticket Upgrade) konseri buradan izleme şansını yakalayabilecek.

Eğlence odağındaki sürprizlerine Aerosmith konseriyle başlayan Yandex, bu alanda da kullanıcılarının ihtiyaç ve beklentilerine yönelik çözümler sunmaya devam edecek. Detaylı bilgi için www.yandexsahne.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir