Yazılım Çözümlerinde Bir Dünya Markası Olan “INTELLI” Türkiye Pazarına İddialı Bir Giriş Yaptı

Güneydoğu Avrupa, Orta Doğu ve Kuzey Afrika’da faaliyet gösteren ve Telekomünikasyon, Finans, Kamu Hizmetleri ve Hizmet sektörüne odaklanmış olan uzman bir BT firması olan Intelli Solutions, yaygın hizmet ağı ile artık ülkemizde de hizmet vermeye başladı.

2011 itibariyle Türkiye pazarına giren grup, verdikleri hizmetler, iddialı oldukları alanlar ve ülkemizde hedefledikleri sektörler ve faaliyet alanlarıyla ilgili bilgilendirme amacıyla bir basın toplantısı düzenledi.

Yeşim Gözen

Intelli, Türkiye Pazarlama ve Satış Müdürü Yeşim Gözen’in organize ettiği toplantıya, grubun Ceo’su Panos Gialelis ve Pazarlama ve Satış Genel Müdürü Apostolos Tsoubris’ de katıldı.

Yeşim Gözen

Intelli Yönetimi, Türkiye’yi seçme nedenlerini, ülkemizde geçtiğimiz yıl yüzde 6,5 oranında büyümeyle büyük başarı yakalayan IT Sektörü’nün kendileri için çok önemli ve cazip bir pazar olduğunu vurgulayarak açıkladı. Ayrıca hedeflerinin, pazardaki fırsatları anlamak, özel alanlarda müşterilerine ayrıcalıklı hizmetler sunmak olduğunu da vurguladı.

Deneyimi ve güçlü sektörel bilgisi sayesinde müşterilerinin özel ihtiyaçlarına yanıt verebilmek için sektör lideri yazılım çözümleriiyle birlikte özel danışmanlık hizmetleri de sunan şirket, kurumsal müşterilere özel geliştirdiği kompleks projelerle de çok güçlü referanslara sahip bulunuyor.

İntelli’nin global pazarda çalıştığı firmalar arasında,OTE, Cosmote, Vodafone, Wind, Forthnet, TIM, Globul, Mobinil, Telecom Egypt, Hellos Online, Citi Bank, EuroBank, Credit Agricole, Societe Generale, Allianz, MARFIN, GENIKI Bank, ING, NSGB, National Bank of Egypt, Shell, ICAP Group, ECDL, Knauf gibi çok önemli şirketler yer alıyor.

Şirket, ağırlıklı olarak, “Finansal Hizmetler”, “BT Yönetimi” ve Operasyonları” ile “İş Çözümleri Yazılımı” alanlarında faaliyet gösteriyor.

İntelli, iş çözümlerinde, entegre e-iş, CRM (Operasyonel CRM, Borç Tahsilatları, İletişim Merkezi Yönetimi), İş Zekası (KPI’ler, Bütçe Karneleri ve çözümleri), Kurumsal İçerik Yönetimi (belge analizi, sayısallaştırma, karakter tanıma, EAI) ve Mobil yazılım çözümleri tasarlıyor ve pazarlıyor.

Finansal Hizmetler konusunda ise şirket, Güneydoğu Avrupa ve M.E.A. piyasalarında bulunan finansal kurumların artan ihtiyaçlarını karşılamak üzere Temel Bankacılık, İnternet Bankacılığı, Bireysel Bankacılık, Varlık Yönetimi, Risk Yönetimi, Hazine Yönetimi, Universal Bankacılık, Kara Para Aklamayla Mücadele, Faktoring, Tahsilat, Sermaye Yönetimi, e-brokerlik, Dinamik Fiyatlandırma, Sigorta Yönetimi gibi finansal çözümler için finansal kurumların altyapılarıyla tamamen entegre olabilen komple bir portföy sunuyor.

BT Yönetim ve Operasyonları konusunda, yatırımların sürekli ayarlanmasını ve yönetimini destekleyen ve kurumlara BT portföyünün değerini maksimuma çıkarmasını destekleyen entegre çözümler sunan Intelli, hizmetlere yönelik tüm taleplerin alınmasından, portföylerin seçilmesine kadar BT işiyle ilgili tüm iş süreçlerinin yönetilmesine de yardımcı oluyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir