YENİ AKG K 930 KABLOSUZ KULAKLIK DİNLEMEYİ (VE HAYATI) DAHA KEYİFLİ KILIYOR

akg kulaklık

Resmin orjinal halini görmek için üzerine tıklayınız.

Yeni AKG® K 930 stereo kulaklıklar birini sınıf eğlence, inanılmaz ses kalitesi ve rakipsiz konfor sunuyor. Ve kablosuz oldukları için kullanıcının hareket özgürlüğü sınırlanmıyor. Kulaklıklar Kasım 2007’de raflardaki yerlerini alacaklardır. Retro beyaz veya parlak siyah olarak sunulacak olan K 930 kablosuz kulaklık tutkunları için ideal bir hediye olacaktır.

Hiç kimseyi rahatsız etmeden müzik dinlemek, oyun konsolunuzdaki oyunun keyfini çıkartmak veya günün her hangi bir anında televizyon izlemek K 930 kulaklıklar sayesinde artık sorun değil. Kablosuz ancak güvenilir çekiş gücü ve yüksek kaliteli sesi üstün dinleme performansı sunar. Bütünleşik PLL synthesizer tuner 100 metreye kadar mükemmel alış gücü sağlar, çünkü sinyaller duvarlardan ve tavanlardan geçebilirler, stereo kulaklıkları evinizde veya bahçenizde istediğiniz yerde kullanabilirsiniz.

Yeni AKG sistemi otomatik tarama ve Otomatik Kazanç Kontrol (AGC) teknolojisine de sahiptir, böylelikle kulaklığın gelen tüm sinyalleri alması ve kullanması kolaylaşmıştır.

K 930 kulaklıklar kulak üstü yarı açık tasarıma sahiptir ve sadece 180 gramdır, hafif ve konforlu; ped destekli kendinden ayarlı kafa bandı en iyi konfor için başınızın şeklinde adapte olur. K 930’un minimalist tasarımı aynı anda işlev gören iletim ve şarj istasyonu dizaynında kendini göstermektedir, aynı anda hem saklama kızağı hem de şarj cihazı işlevini yerine getirir (şarj cihazı üzerin yerleştirildiklerinde kulaklıklar neredeyse “yüzüyor” gibi görünürler). Buna ek olarak birden fazla kulaklık aynı vericiyi aynı anda kullanabilir – paylaşmak iki kat eğlencelidir.

Özellikler
Tasarım: Yarı açık, kulak üstü
Frekans aralığı: 18Hz – 22kHz
Maksimum SPL: 105dB
Taşıyıcı frekansı: 864MHz
Giriş empedansı: 19 Ohm
Kapsama: 100 Metre
Optimal iletim kalitesi: PLL synthesizer tuner
Ağırlık (kulaklıklar): 180 Gram
Ağırlık (verici/şarj cihazı): 275 Gram
Otomatik ayarlı, AGC

The Harman Consumer Group, Inc. Hakkında
Harman Consumer Group (HCG) ev, otomobil ve bilgisayarlarda kullanım için yüksek doğrulukta hoparlörler, ses ve video bileşenleri ve multimedia sistemleri için önde gelen tasarımcı, üretici ve pazarlayıcıdır. Grubun markaları içinde, JBL®, Infinity®, Harman Kardon®, Mark Levinson®, Revel® ve Lexicon® bulunmaktadır.

HCG, Harman International Industries, Incorporated’ın bir bölümüdür. Harman International (www.harman.com) otomotiv, tüketici ve profesyonel ürünleri için yüksek kaliteli, yüksek doğruluklu ses ürünlerinin ve elektronik sistemlerin önde gelen üreticisidir. Şirketin hisseleri New York borsasında “HAR” kodu ile işlem görmektedir .

AKG, JBL, Harman Kardon, Infinity, Mark Levinson, Revel ve Lexicon Harman International Industries, Incorporated’ın ticari markalarıdır, ABD ve/veya diğer ülkelerde kayıtlıdırlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir