Yeni Epson TM-H6000IV ile saniyede 300mm fiş baskısı

Avrupa’nın bir numaralı POS yazıcı üreticisi Epson’ın yeni POS cihazı TM-H6000IV gerçek gri tonlamalı fiş, slip ve çek yazdırma işlemlerini artık tek bir cihazda topluyor. Tüm bu işlemleri çok daha az kağıt ve enerji kullanarak yapan Epson TM-H6000IV perakendecilerin maliyetlerini düşürmelerini sağlıyor. Bir önceki cihaz modeli TM-H6000III’ün başarısını adeta ikiye katlayan ve aynı zamanda yöneticilerin de ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla tasarlanan yeni POS cihazının uzaktan kumanda özelliği de bulunuyor. Kolay kurulum olanağı ile dikkat çeken Epson TM-H6000IV saniyede 300mm hızda fiş, 5.7 satır hızla slip baskı alabiliyor.

Son kullanıcı ürünlerinin yanı sıra perakende sektörüne yönelik ürettiği teknolojiler ile dikkat çeken Epson, POS yazıcı pazarındaki öncülüğünü TM-H6000IV cihazı ile bir üst seviyeye çıkartıyor. Yeni Epson TM-H6000IV kullanan perakendeciler, kağıt kullanımını yüzde 31 oranında azaltırken aynı zamanda enerji tasarrufunda da bulunabiliyor. Distorsiyon oluşturan ve okunurluğu azaltan logo ve metin girişlerinin sıkıştırılarak basılması yerine, kağıt tasarrufu sağlayan yeni sistem sayesinde, boş ve barkod bölümlerinin yüksekliği otomatik olarak azaltılıyor. Cihaz aynı zamanda, kesme işlemini gerçekleştirmeden bir sonraki fişi basmaya başlıyor ve böylece sayfa üstü boşluğun minimuma indirilmesi sağlanıyor.

Uzaktan kumanda özelliği ile geniş bir yazıcı ağını tek masadan yönetin…

ENERGY STAR belgeye sahip cihaz verimli güç kullanımı sayesinde ek işlem giderlerini minimuma indiriyor. Epson Türkiye POS Yazıcıları Kategori Müdürü Ahmet Gürle yeni cihazın büyük networklerde kullanılmasına ilişkin şunları söyledi; “Eğer toplu ve geniş bir ağ üzerinden TM-H6000IV yazıcılarını kullanıyorsanız, uzaktan erişim özelliği ile yazıcıları çok daha kolay yönetebiliyorsunuz. Yöneticiler, yazıcıların durumunu izleyebiliyor, tek bir lokasyondan tüm yazıcıları yönlendirebiliyor ve ayarlarını yine uzaktan değiştirebiliyor. Bu da kullanıcıya büyük ölçüde zaman kazandırıyor.”


Gerçek gri tonlama baskısı ile logolar daha etkili görünüyor

USB girişi standart olarak bulunan TM-H6000IV, farklı arabirim bağlantıları açısından da pek çok avantaj ve kolaylık sunuyor. Perakendeciler, diledikleri zaman USB ortamına bağlanabiliyor. Epson, POS yazıcı üreticileri arasında tek gerçek gri tonlama ile fiş yazdırma olanağı sunduğundan dolayı perakendecilerin kullanıcılarına kaliteli bir belge sunmasını sağlıyor. TM-H6000IV, ilgili markaların logolarını gerçek kalitesinde ve dikkat çekici biçimde basarak pazarlama ve iletişimin daha etkili yapılmasını destekliyor.

Saniyede 300mm hızında fiş baskısı!

Geliştirilmiş baskı hızı ile Epson TM-H6000IV, saniyede 300mm fiş ve yine saniyede 5.7 satır slip baskı alabiliyor. MICR okuyucu opsiyonu sayesinde cihaz, çek yazdırma sürecinde yüzde 99 doğruluk oranı ile çalışıyor.

Kullanımı son derece kolay olan TM-H6000IV, deneyimsiz bir kullanıcı tarafından dahi rahatlıkla kullanılabiliyor. Sliplerin ve çeklerin kolaylıkla takılmasına izin veren geniş bir kağıt doldurma bölümü bulunan cihazın tüketim malzemelerinin değişimi oldukça güvenli ve oldukça kolay. Boyutu ve tasarımı ile tüm ortamlarda kolaylıkla kullanılabilen ve yerleştirilebilen TM-H6000IV, Mayıs 2011 tarihinden itibaren 639 Euro fiyatı ile satışa sunuluyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir