Yeni Samsung Galaxy Tab4’ü Tüy Kadar Hafif Targus EverVu Koruyacak

Targus_EverVu_04

Targus, tüm dünyanın dört gözle beklediği Samsung Galaxy Tab4 serisini destekleyen geniş kılıf gamını duyurdu. Ürünlerin arasında, yeni Samsung tabletler için neredeyse hiç ağırlığı olmayan, koruma imkanı sağlayan ve göz alıcı renk seçeneklerine sahip yeni bir kılıf modeli olan EverVu™ da bulunuyor.

Samsung SMAPP program ortağı olan Targus, Galaxy Tab4 için yepyeni ve farklı bir tasarım ortaya koymak amacıyla bu heyecan verici lansmana kadar Samsung ile birlikte çalıştı.

Targus_EverVu_01

Targus Tablet ve SMAPP Global Direktörü David Brown, konuyla ilgili olarak “Targus, Samsung Galaxy sahiplerinin deneyimini tamamlamak amacıyla heyecan verici yeni aksesuarlar tasarlamak için kendini Samsung ile birlikte çalışmaya adamıştır” dedi.

Targus_EverVu_02

Dünyanın en hafif tablet kılıflarından biri olan EverVu, hafifliğinin yanında birçok özellik ile donatıldı. ‘Samsung mobil için tasarlanmıştır’ onay mührünü taşıyan kılıf, özenle düşünülerek geliştirildi. Yüksek mühendislik ürünü olan ve ağırlığını neredeyse hiç hissettirmeyen koruma kılıfı, silikon kavrama noktası sayesinde her açıdan görüntüleme sağlayabiliyor ve ön yüzündeki yükseltili çerçevesi sayesinde darbe ya da baskılara karşı tabletle arasında mesafe oluşturuyor. Benzersiz arkası açık tasarımı ile Tab 4’ünüzü rahatlıkla çekip alabilmenizi sağlayan EverVu, bu arkası açık tasarımı ile kılıfın genel hafifliğine katkıda bulunuyor ve içindeki güzel tableti sergiliyor.

Targus_EverVu_03

EverVu™ modellerinin tamamı, Havyar Siyahı, Çeri Domates Kırmızısı, Göl Mavisi ve Kükürtlü Memba Sarısı mevsim renkleriyle geliyor.

Targus’un yeni EverVu serisi hakkında daha fazla bilgi almak için www.targus.com/EverVu adresini ziyaret edebilirsiniz.

Versavu™

Targus ayrıca dünyanın en çok satan üçüncü parti tablet kılıfı, 360 derece dönebilen Versavu™’yu da piyasaya sunuyor.  Samsung Galaxy Tab4 için yenilenen kılıf, aynı muhteşem işlevsellik ve korumayı sağlamanın yanında artık daha ince ve daha şık tasarıma sahip.  Kılıfın ekranın 360⁰ dönebilmesine olanak sağlaması sayesinde Tab4’ünüzü dikey veya yatay olarak kullanabilirsiniz.

Mevcut renkler: Havyar Siyahı, Gece Mavisi ve Karamel Rengi

Foliostand

Pürüzsüz suni deri kaplı kılıf, her yönden koruma sağlıyor ve film izlemek, oyun oynamak ya da elleri kullanmadan bir şeyler okuyabilmek için birden fazla pozisyonu destekleyen bir standa dönüşebiliyor.  Sağlam kapağı ve yumuşak iç yüzeyi ile hareket halindeyken Galaxy Tab 4’ünüzün ekranını koruyor.

Mevcut renkler: Havyar Siyahı, Gök Mavisi ve Ateş Kırmızısı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir