Yenilenen Foursquare Yakında Sizlerle

foursuqare-dar

Yenilenen Foursquare, yepyeni bir logo ve görünümle, yakında sizlerle!

Tüm dünyada 50 milyonu aşkın kişiden oluşan kullanıcı topluluğunun yardımıyla yeniden inşa edilen Foursquare, yepyeni görünümü ve logosuyla çok yakında sizlerle olacak.

Yenilenen Foursquare, ‘kişiselleştirilmiş yerel aramalar’la ön plana çıkacak; kullanıcı tavsiyelerinin, check-in’lerin, fotoğraf paylaşımlarının ve akıllıalgoritmaların da eklenmesiyle mekan tavsiyelerini şekillendirecek.

FSQ Screenshot TR

Yeni Foursquare tamamen kullanıcıların beğenilerine odaklanacak. Artık nerede olursanız olun, Foursquare sizin zevkinizle uyuşan bir mekan mutlaka bulacak.

Yenilenen uygulamayla birlikte, bugünden itibaren geçmişte yapılan tüm check-in’ler, arkadaş listeleri, fotoğraf paylaşımları da şimdiden kullanıcıların üçte ikisinin kullanmaya başladığı Swarm’a aktarılıyor. Eğer hala Foursquare kullanarak check-in yapıyorsanız, check-in yapmaya devametmek için Swarm‘u indirmeniz gerekiyor.

Şehri keşfeden süper kahraman olun!

Geçmişte check-in (tik) işaretinden yola çıkılarak hazırlanan Foursquare logosu; yenilenen uygulamada,şehri keşfetmek isteyenlere süper güçler kazandırdığı düşünülerek harita pini ile süper kahramanamblemlerinin bir karışımı olarak tasarlandı.

Gelişmeleri takip etmek ve detaylara ulaşmak için Foursquare Blog’u ziyaret edebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir