Yılbaşında Tüm Hediye Paketleri Media Markt Kırmızısı Olacak

Yılbaşında sevdiklerilerinize teknoloji hediye edin, yeni yılda hayatları daha kolay olsun…

Türkiye’deki 16 mağazası ile, dünya markalarını en bol ürün seçeneği, en iyi hizmet kalitesi ve en düşük fiyatlarla müşterilerine sunan Media Markt, yılbaşına özel sürprizleri ve geniş ürün gamıyla hediye arayışına son veriyor. Son teknolojiye sahip dünya markası ürünler ile yeni yıl alışverişini keyifli hale getiren Media Markt, yeni yılda hem sizi hem de sevdiklerinizi mutlu edecek.

Aynı çatı altında cep telefonundan televizyona, bilgisayardan, playstation’a, küçük ev aletlerinden fotoğraf makinesine kadar yüzlerce ürün, yılbaşı hediyesi olmak için sizi bekliyor. Sevdiklerinizi ister şımartın, ister eksiklerini tamamlayın…

Media Markt, sevdiklerine yılbaşı hediyesi almak isteyen müşterilerine çok özel alternatifler sunuyor. En bol seçenek ve en kaliteli hizmet anlayışı ile müşterilerinin her zevkine hitap eden Media Markt, yeni yıla özel sürprizleri ile “ne hediye alsam” derdine son veriyor.

Yeni yıla girerken çocuklarınızın arkadaşlarıyla keyifli zaman geçirmesi için, ona Media Markt mağazalarından Playstation 3 hediye edebilirsiniz. Çocukların gözdesi son oyunların da paket dahilinde olduğu, tüm dünyayı etkisi altına alan Playstation 3 ile, çocuklarınıza harika bir yılbaşı yaşatabilirsiniz.

Arkadaşlarınız ve ailenizle geçireceğiniz yılbaşı kutlamalarının, ölümsüz karelerde bütünleşmesi ve bütün yıl boyunca en mutlu ve özel zamanlarınızı ölümsüzleştirebilmeniz için, eşinize veya sevdiklerinize Media Markt’larda yer alan son teknoloji bir fotoğraf makinesi hediye edebilirsiniz.

Annenize hediye edeceğiniz hayat kolaylaştıran küçük ev aletlerinden biri, babanızın belki tam aklından geçen bir  tıraş makinesi ya da sevgilinize hediye edeceğiniz bir notebook ile, sevdiklerinizin ihtiyacını karşılayabilirsiniz.

Onları mutlu ederken, sizin cebinizi de üzmeyecek binlerce ürün arasında, ütüden oyun konsoluna, notebook’tan fotoğraf makinesine, masaj aletlerinden basküle, kahve makinesinden DVD’lere kadar Media Markt’larda birçok seçenek yer alıyor.

Türkiye’deki 16 mağazası ile, dünya markalarını en bol ürün seçeneği, en iyi hizmet kalitesi ve en düşük fiyatlarla müşterilerine sunan Media Markt’ların adreslerine www.mediamarkt.com.tr sitesinden ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir